تبلیغات
اسراء - سند حقانیت انقلاب

سند حقانیت انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علی النبیین و الشهدا و الصالحین و حسن اولیک رفیقا

هر انقلابی که در قلوب مردمی ایجاد می شود تا برخیزند و امور زندگی خود را آنطور که حقیقت وجودیشان می طلبد و آنطور که فطرتشان می خواهد،سامان دهند ،باید در اذایش چیزهایی فدا شود.چون برانداختن پرچم ستم و برپا کردن حق و حقانیت ،قیمت گزافی می طلبد.

برای انهایی که خیلی آسان از دستاوردهای نظام برای رسیدن به کمال و پیشرفتهای مادی و معنوی خویش بهره می برند و نمی دانند این امنیت و این آرامش حاصل به خاک و خون افتادن هزاران انسانی است که از زندگی و آرزوهای خویش دست شستند و به دیار باقی شتافتند، کافیست که کتاب حق و حقیقت را از خون شهید بجویند.هر شهید که به خاک می افتد می داند که ان زمان که تلاش کرد تا اهدافی را برای عده ای اثبات کند ،می خواست که اگر به زمین افتاد ،کسی دیگر حرفش را به ان عده برساند.هر شهیدی که به خاک افتاد و خونش بر زمین جاری شد ،خواست که مرگش برای تاریخ گویای مظلومیت و بر حق بودنش باشد.او رفت تا بگوید تا لحظه ی اخر خواسته حرفی برایمان بزند.نه اینکه بگوید من رفتم و خوش به حالم است و وای به حال شما گرفتاران.بلکه خواسته زندگی سازی کند.و حقیقت را آنطور که برای آرمانهایش جان داد به بازماندگان راهش روشن سازد

برای ما که نمی دانیم از خودمان و از  این راه  باقی مانده چه می خواهیم همین بس که به مزار شهدایی برویم که روزی مثل ما دغدغه ی درس و بحث و خوردن و خوابیدن ومعاش داشتند.اما از همه چیز دست شستند و توجه ما را به فریادهای آخرشان جلب کردند. برای ما مزار یک شهید تداعی خیلی چیزها می کند.اینکه ما وظیفه مان فقط اعتلای خودمان و خانواده مان و جامعه مان نیست.بلکه اعتلا و برپاشدن حقانیتی است که هزاران شهید با برافراشتن پرچم بر سر مزارهایشان ان را به ما نشان دادند.

باید جستجو کرد و فهمید ان حق چه بوده و  چقدر از ان محقق شده وچقدرش بر زمین مانده و آیا همچنان خون می طلبد؟.ایا برای برپاشدنش در تاریخ باید دوباره انقلابی برپاشود؟ انقلابی که در دل هر شهید برپاشد و به شاهد شدنش انجامید همچنان می خواهد که گواهان بیشتری برخیزند و بیداری و روشنی دلشان ،مسیر حقیقت را برای ادمهای پی جوی حقیقت روشن سازد.

هر شهید از ما انتظار دارد. که زندگیمان حقیقتی را که او برایش جان داده ،منعکس کند.آیا تابه حال چنین بوده؟

شادی ارواح طیبه ی شهدای انقلاب صلوات
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم


پ.ن
از اتاق فرمان اشاره می کنند که این پست خیلی در لفافه بیان شده و گویای منظور نویسنده ی وبلاگ نیست.البته یه زمانی به خودم قول دادم که صراحتو بگذارم کنار.اما سیاست بازیهای دولتمردان ما را بر ان داشت که دوباره صریح بشم.
در خبرها خوندید که در اظهارات یک پدر شهید هسته ای به دولتمردان چه خطابی وارد شده.جهت خشنودی شهدای هسته ای این پی نوشت رو اضافه کردم.ان شالله از قلم حقیر قلبشون خشنود بشود.
پدر شهید اعلام کرده اند به دولتی ها: علی رقم تلاشهای صورت گرفته از پذیرش مقامات دولتی به خانه ی شهیدش معذور است.
بقول مدیر محترم اندیشه 57 :تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

شاید ما نفهمیم که چه اتفاقی در فرایند هسته ای کشورمون رخ داده و حاصل این لبخندها و قدم زدن ها ی بیهوده تا کجا به نفعمون پیش خواهد رفت  اما این پدر بزرگوار شهید هسته ای در مقابل عملکرد بد بعضی مسولین نسبت به صنعت هسته ای و از دست دادن صدوچند کیلوگرم اورانیوم غنی شده و تارومار کردن  نیروهای کلیدی و متخصص و به حراج گذاشتن سانتریفوژها واعلام اینکه کی گفته اینها جزو ارمان های مانیست افزود خدا می داند که در جهت غنی سازی شهدای هسته ای چه زحماتی متحمل شده اندو این راستی ازمایی تا کجا به سود ملت ما پیش می رود...مسولین و دولتی ها فاین تذهبونادامه مطلب
[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ 13:36 ] [ رضوان ]