تبلیغات
اسراء - از ارشاد تا ارشاد!

از ارشاد تا ارشاد!

بسم الله الرحمن الرحیم

بر هر مسلمانی واجب است که برای برپایی فرایض دینی خود چه فردی و چه اجتماعی اصرار ورزد.اگر جای اعتراض و  انتقاد باشد باید به هر شکلی که لازم است مراتب اعتراض خود را به گوش مسولین امر برساند. در روزنامه ها خواندیم روندی که وزارت ارشاد !! در پی گرفته مورد شکایت و اعتراض مراجع تقلید قرار گرفته است.تیتر 36 سال پیش روزنامه ها حاکی  از حملات مردم به کاباره ها و رقاص خوانه ها بود.مردم به خروش می آمدند و از هرزگی و فحشایی که در این کاباره ها با خوانندگی زنان و قماربازی و خشونت شیوع پیدا می کرد  تبری می جستند و گاهی گداری با اتش زدن این اماکن شکایت خود را به گوش مسولین وزارت خانه ی مربوطه می رساندند.حالا چه شده که با گذشت این همه فراز و فرود و از دست دادن جان هزاران انسان و انقلاب و هشت سال دفاع بازهم رسیده ایم سر جای اول خود؟ یک دور و تسلسل باطل این میان صورت گرفته یا یک برنامه ریزی دراز مدت اما فریبکارانه ما را سرجای اول خود باز گردانده است؟

وای به حال کسانی که با نادیده گرفتن خون شهدا بخواهند داغ دل بازماندگانشان را تازه کنند!هیهات بر ما که دچار روزمرگی شویم و مانند مردگان فقط بنگریم و سکوت کنیم. وزارت ارشاد!خطاب ما به شماست.اگر مراجع تقلید اعتراض می کنند به عملکرد غلط شما ، نه از سر وظیفه شان است بلکه  انها نماینده ی مردم هستند.این علما نمایندگان امام ورهبری هستند. حرف دل مردم را می زنند.آقای جنتی!وزیر ارشاد!می خواهید ارشاد مان کنید؟با مجوز دادن به خوانندگی زنان؟ حداقل بگذارید یک قرن بگذرد شاید یادمان برود مقایسه ی بین تیتر روزنامه های 36سال پیش را با الان!!

اف بر مسلمانی اگر برایش هیچ دغدغه ای ایجاد نشده باشد. اگر همچنان مسلمان است بداند که روزی همین دینش مقابلش قرار می گیرد و از حق پایمال شده اش داد برخواهد اورد.یا مسلمانی را بگذارد کنار یا از این سکوت و شیوع فساد علنی اعتراض کند.

هیهات اگر سکوت کنیم و دم برنیاوریم.هیهات بر ما اگر این طریق ارشاد را از دولت اسلامی تاب بیاوریم.
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 16 بهمن 1393 ] [ 13:47 ] [ رضوان ]